גלריות

הדפסה על זכוכית

שבח בן יהודה | SBY Color

בעל SBY Color - בן יהודה Art Matters, מרכז שירות עבור צלמים מקצועיים המציע שירותים שונים של פיתוח, הדפסה, הדבקה ומסגור. קרא עוד
0723385105
בעלות שיחה רגילה *

היום רווחת אפשרות ההדפסה של דימויים על חומרים קשיחים, יציבים ועמידים, אשר הופכים את הדימוי לאובייקט יוצא דופן. בין כל החומרים הקשיחים הללו בולטת הזכוכית כחומר מודרני ויוקרתי, אשר מעניק לתמונה המודפסת על גביו ברק וחדות. בשל עמידות הזכוכית, היא אידיאלית עבור הדפסה של עבודות שנועדו למרחבים ציבוריים או חיצוניים שפוטנציאל השחיקה בהם גדול יותר. 

ההדפסה על זכוכית נעשית בטכנוולגיה מתקדמת ובאמצעות מדפסות מיוחדות, כאשר באמצעות המרת צבע מקצועית וקפדנית נוכל להשיג הדפסה של הדימוי בצבעים רווים, עזים וחדים. בנוסף, ניתן לשלוט על מידת השקיפות של הזכוכית עצמה, ולבחור האם נרצה שהדימוי יופיע באטימות מוחלטת או שנרצה שאור יעבור דרכו ודרך הזכוכית. 


על מנת להדפיס על זכוכית רצוי לפנות לבית מלאכה מקצועי ומנוסה, אשר בעל מומחיות בהדפסה על חומרים קשיחים. בנוסף, במקרים רבים בית המלאכה המדפיס על זכוכית יכול לספק גם אלמנטים לתליית העבודה בחלל, כך שאפשר לפנות אליו עם דימוי בלבד ולשוב עם אובייקט אמנותי ייחודי ומוכן להצבה. 

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...