גלריות

הדפסה על זכוכית

שבח בן יהודה | SBY Color

בעל SBY Color - בן יהודה Art Matters, מרכז שירות עבור צלמים מקצועיים המציע שירותים שונים של פיתוח, הדפסה, הדבקה ומסגור. קרא עוד
0723385105
בעלות שיחה רגילה *

אלגנטית, פשוטה ועמידה. הדפסה על זכוכית היא דרך נפלאה להפוך כל תמונה ליצירת אמנות. 
ב-SBY דוגלים באיכות ועמידה בסטנדרטים גבוהים. על כן, כל הדפסה על זכוכית עוברת תהליך בקרה הכולל סדרת טסטים וניהול צבע קפדני, המרת פרופילי צבע ייעודים ועיבוד תמונה המתאים לסוג הזכוכית. כל זאת מבלי לפגוע בדימוי המוצג - הזכוכית מונעת שחיקה ובלאי של הדימוי. 
בעת הדפסה על זכוכית אנו מציעים ללקוח ליטוש קנים, קידוח חורים אשר מסייעים בתלייה וחיסום הזכוכית, הכל תחת תו התקן הישראלי. בנוסף לכך, כחלק מאמונתנו בליווי הלקוח, יש באפשרותכם לאשר טסט הדפסה אחד, ובכך לקחת חלק בתהליך יצירת הדימוי על גבי הזכוכית.
את הדימוי המודפס על הזכוכית ניתן גם למסגר בתוך וויטרינה מעץ טבעי (מסגרת TV). בעזרת מסגרת פרספרטו שקופה, הדימוי נתלה כמרחף בחלל הוויטרינה, המשווה לתמונה עומק נוסף ותחושת ציפה.
מרבית העסקים הפועלים כיום בתחום הדפסה על זכוכית הם מפעלי זכוכית או בתי דפוס, ללא ידע או הבנה מעמיקה בצילום. 

היום רווחת אפשרות ההדפסה של דימויים על חומרים קשיחים, יציבים ועמידים, אשר הופכים את הדימוי לאובייקט יוצא דופן. בין כל החומרים הקשיחים הללו בולטת הזכוכית כחומר מודרני ויוקרתי, אשר מעניק לתמונה המודפסת על גביו ברק וחדות. בשל עמידות הזכוכית, היא אידיאלית עבור הדפסה של עבודות שנועדו למרחבים ציבוריים או חיצוניים שפוטנציאל השחיקה בהם גדול יותר. 

ההדפסה על זכוכית נעשית בטכנוולגיה מתקדמת ובאמצעות מדפסות מיוחדות, כאשר באמצעות המרת צבע מקצועית וקפדנית נוכל להשיג הדפסה של הדימוי בצבעים רווים, עזים וחדים. בנוסף, ניתן לשלוט על מידת השקיפות של הזכוכית עצמה, ולבחור האם נרצה שהדימוי יופיע באטימות מוחלטת או שנרצה שאור יעבור דרכו ודרך הזכוכית. 


על מנת להדפיס על זכוכית רצוי לפנות לבית מלאכה מקצועי ומנוסה, אשר בעל מומחיות בהדפסה על חומרים קשיחים. בנוסף, במקרים רבים בית המלאכה המדפיס על זכוכית יכול לספק גם אלמנטים לתליית העבודה בחלל, כך שאפשר לפנות אליו עם דימוי בלבד ולשוב עם אובייקט אמנותי ייחודי ומוכן להצבה. 

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...