גלריות

ייעוץ לאמנים

על מנת שכשרון אמנותי יהפוך לקריירה אמנים נדרשים להשקיע מאמץ ואנרגיה בפעולות שאינן תמיד הצד החזק שלהם. במקביל לאפיק היצירתי, קריירה דורשת התנסחות בהירה, נראות ציבורית ויכולת גיוס משאבים. התייעצות עם אנשי מקצוע המתמחים בשיווק ויחסי ציבור, גיוס כספים, כתיבה ואוצרות מסייעת לאמנים להגשים את חזונם בפועל. 

ליווי אוצרותי הוא סיוע תוכני ורעיוני כמו גם מעשי מאוד. הוא כולל בדרך כלל ליווי תהליכי שמסייע בגיבוש קונספט לתערוכה, כתיבת טקסט אוצרותי, מציאת חלל תצוגה והפקת התערוכה בפועל.

שיווק ויחסי ציבור כולל סיוע מקיף במערך הנראות ציבורית באמצעות מיתוג נכון, ניסוח והכנת חומרים שיווקיים, בניית אתר אינטרנט מרשים אשר מותאם גם לפעילות שיווקית ובניית מערכי קידום אורגניים בפלטפורמות האינטרנטיות השונות. סיוע שיווקי שם דגש על נראות ולכן מלמד גם כיצד לתעד פרויקטים ולתקשר אותם באופן אטרקטיבי.

סיוע בהגשות- בעולם האמנות בארץ ובחו"ל קיימות המון הזדמנויות להשתתפות בתערוכות,פרויקטים ומסגרות ליצירה כמו תכניות שהות (רזידנסי). בנוסף קרנות ופרסים מהם ניתן לקבל סיוע במימון הפקתי של פרויקטים. אמנים רבים נרתעים מהתהליכים הביורוקרטיים שכוללות הגשות או נתקלים בקשיים בניסוח החזון האמנותי שלהם בכתב. כמו כן, תהליכי ההגשות וגיוס כספים לצורכי הפקה הם תהליכים הדורשים זמן יקר ומיומנות רבה. קיימים אנשי מקצוע מנוסים אשר מעניקים שירות של סיוע בהגשות השונות וכדאי להיעזר בהם על מנת לא לפספס הזדמנויות חשובות. 

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...