גלריות

כל מה שתרצו לדעת על מיניסייט באתר IsraeliArtists


אחד השירותים המרכזיים שאנחנו מציעים לאמנים הוא פרסום באתר IsraeliArtists.co.il, בו אנו בונים לכל אמן מיניסייט (מיני אתר) אישי אשר מייצג אותו בצורה הטובה ביותר. רשמנו לכם כאן במפורט מספר הנחיות, הדרכות, ותשובות לשאלות נפוצות על מנת שתוכלו לנצל את המיטב מן הפרסום. אתם בטח שואלים את עצמכם - "מה זה מיניסייט?" או "איך כל הסיפור הזה עובד?". אז הנה כל התשובות:

1. איך מגיעים למיניסייט?
ראשית כל, מיד עם הקמת המיניסייט יישלח אליכם לינק למייל. הלינק לא משתנה, ותוכלו לגשת אליו תמיד וגם להפיץ אותו ברשתות חברתיות ובכל מדיום בו תבחרו. 
בדף הבית של האתר, בסרגל העליון, תוכלו למצוא את רשימת האמנים

לחיצה כאן תוביל אתכם לרשימת האמנים המלאה, בה תוכלו לחפש את עצמכם. מיקומם של האמנים ברשימה משתנה כל הזמן, תוכלו ללחוץ על ctrl+f על מנת לפתוח את אופציית החיפוש, לכתוב את שמכם ולמצוא את עצמכם במהירות.
אופציה נוספת היא שימוש בשדה החיפוש חופשי באתר -  כאן תוכלו לרשום את השם שלכם, ללחוץ Enter, והאתר יציג לכם את המיניסייט שלכם. 


2.
איך המיניסייט בנוי?
זה פשוט מאוד, וראו מיניסייט לדוגמא: 

לשונית אודות היא הלשונית הראשית, בה תמצאו את הרקע הכללי אודותיכם, עם נקודות ציון משמעותיות בקריירה האמנותית שלכם, וכן את פרטי הקשר שביקשתם שיופיעו. 
לשונית קורות חיים נועדה להציג את רשימת קורות החיים (הקשורים לאמנות), בצורה מסודרת וכרונולוגית.
לשונית עבודות נבחרות מציגה את הדימויים שבחרתם להעלות למיניסייט. ניתן להוסיף או להחליף דימויים, אך אי אפשר לשנות את סדר התצוגה שלהם.
לשונית תערוכות נועדה להציג את התערוכות בהם תשתתפו מרגע הקמת המיניסייט ואילך. אין לנו אפשרות להעלות את כלל התערוכות בהן הצגתם רטרואקטיבית, והן יוצגו בצורה מסודרת בקורות החיים. על מנת להוסיף תערוכות, ראו את הסעיף הבא. 
צור קשר / פנייה ישירה לאמן הן פונקציות שמאפשרות לגולשים באתר לפנות אליכם דרכו. המייל שאליו יגיעו הפניות הוא המייל ששלחתם לנו.

3. האם ניתן לעשות שינויים במיניסייט לאחר הקמתו? כיצד עושים זאת?
כן, אפשר. שלחו לנו מייל (למנהלת התוכן שהתכתבה איתכם או ל-info@master-piece.co.il) ונשמח לעדכן את המיניסייט בפרטים נוספים. מציגים בתערוכה בקרוב? מוזמנים לשלוח לנו אותה יחד עם כל הפרטים הרלוונטיים – היכן היא מציגה, באילו תאריכים, ורצוי לצרף גם דימוי של ההזמנה תערוכה. אנחנו נעלה את התערוכה ללוח האירועים והתערוכות באתר www.galleriot.co.il – 

והיא תקושר גם ללשונית תערוכות במיניסייט שלכם, כמו בדוגמא פה:

4. האם אפשר לשתף את המיניסייט?
בהחלט כן! אתם מוזמנים לפרסם את המיניסייט בכל פלטפורמה – פייסבוק, אינסטגרם, וגם באתר האישי שלכם אם יש לכם. כשאתם מפרסמים, שימו לב לשתף את הלינק למיניסייט. כיצד עושים זאת? כשאתם נכנסים לאתר אינטרנט, כל אתר, בשורה למעלה בדפדפן יופיע הלינק לאתר (זו שורת ה-URL). ראו דוגמא עם אתר IsraeliArtists – 

סמנו את השורה הזו, זה הלינק שלכם! אותו אתם מדביקים בכל פלטפורמה שתבחרו. שימו לב לבחור את הלינק למיניסייט הספציפי שלכם. 

5. האם אפשר להשתמש בחומרים מהמיניסייט?
כן, כחלק מהשירות שלנו, התכנים המקצועיים שנכתבו אודותיכם עומדים לרשותכם. אתם יכולים להשתמש בהם כשאתם מציגים את עצמכם בפני דמויות מקצועיות. עם זאת, חשוב מאוד שלא להעתיק את התכנים המופיעים במיניסייט ולהעלות אותם למקום אחר ברשת האינטרנט, כלשונם. הסיבה לכך היא שמנועי החיפוש מזהים את הכפילויות בטקסטים ומחשיבים אותם כהעתקה, והם מענישים את כל הדפים הנוגעים בדבר מבלי להבחין היכן הטקסט עלה קודם. 
בשביל לא להסתבך, אם אתם רוצים להשתמש בטקסט המלא שלנו, פשוט תפנו את הנמענים שלכם ישירות למיניסייט. 

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...