גלריות

הסעות אמנים

אמנים מכל התחומים זקוקים לעתים להסעה - ובאופן טבעי הם מצפים לשירות ברמה גבוהה במיוחד, שיאפשר להם להגיע למחוז חפצם כשהם בשיאם.

איך לבחור חברת הסעות אמנים בצורה נכונה?

בהתאם מומלץ לפנות לחברה בעלת ניסיון בהסעות אמנים: חברה שברשותה מגוון רחב של כלי רכב מפנקים ובעיקר מתוחזקים היטב כך שהסיכוי להתרחשות תקלה כלשהי אפסי, ובנוסף הנהגים שעובדים בחברה מודעים לצרכים הייחודיים של אמנים מכל הסוגים ועושים הכל כדי לעזור לצלמים, פסלים, אמני וידאו, אמני מיצב, להקות מחול וקבוצות תיאטרון להגיע ליעד בדרך הטובה ביותר מבחינתם.

ישנם מספר דגשים חשובים במסגרת הסעות אמנים כדי להגיע לתוצאה טובה, וכדאי לוודא שכל אלה מתקיימים בחברה שאת שירותיה אתם שוכרים.

  1. אמינות: בין אם מטרת הנסיעה היא הופעה שכמובן חובה להתחיל בדיוק במועד שנקבע ובין אם המטרה היא צילום שקיעה במצפה רמון ומן הסתם לא רוצים לפספס את הטיימינג המושלם, עמידה בזמנים ואמינות מוחלטת הם ערכים שאי אפשר להתפשר עליהם.
  2. אפשרות להוביל גם ציוד בתנאים מיטביים. רצוי כמובן שגם האמנים עצמם ייהנו מתנאים נוחים ואפילו מפנקים, שהרי בלא מעט מקרים הם מבלים בדרכים שעות רבות, אבל לעתים חשוב אפילו יותר שהציוד יקר הערך יגיע ליעד בשלום.
  3. פרטיות. אמנים מוכרים זקוקים לה כדי שיוכלו לעבור את הנסיעה בלי יותר מדי הסחות דעת מיותרות, אבל גם עבור אמנים שעדיין לא התפרסמו פרטיות היא ערך משמעותי, שעוזר להם לנצל את זמן הנסיעות לטובת ריכוז ומחשבות על יצירה.
  4. רצוי מאוד לפנות לחברת הסעות אמנים שמעסיקה נהגים ותיקים ומנוסים במיוחד, שיידעו להתמודד בהצלחה עם כל מה שמתרחש בדרך, כולל הפתעות לא צפויות ומצבים בעייתיים, ובנוסף מצוידים בתודעת שירות גבוהה כך שכל נסיעה איתם היא חוויה מהנה.
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...