גלריות

שיווק אמנים ברשת או - כל מה שצריך לדעת על בניית אתר אינטרנט

למה צריך בכלל אתר אישי? 
היום, כשהכל עובר לדיגיטל, אתר אישי ומקצועי הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלנו. אנחנו יכולים להציג בו דימויים רבים באיכות גבוהה, והוא יאפשר לאנשים ליצור איתנו קשר בצורה נוחה.

מה צריך שיהיה באתר?

תוכן רלוונטי – האתר שלכם צריך לייצג אתכם, ולתת ערך למי שנתקל בכם. לאמנים, חשוב שהאתר יציג תיק עבודות מגוון ועדכני, וישקף את העשייה האמנותית שלכם בצורה הטובה ביותר. קורות חיים, תערוכות בהן הצגתם, פרסים בהם זכיתם והצהרות אמן קריאות וברורות, כל אלו יהפכו את האתר האישי שלכם לכרטיס הביקור האידיאלי עבורכם.

דימויים באיכות טובה – כי תמונה שווה אלף מילים, והיום אנשים לא קוראים אלא בעיקר מסתכלים.

התאמה לסלולאר – מה שנקרא בשפה המקצועית, רספונסיביות. כ-50% מהגולשים באינטרנט עושים זאת דרך הסלולאר, והנתונים הללו עולים בהדרגתיות כל שנה. לכן חשוב שהאתר שלכם יוצג בצורה המיטבית גם דרך הטלפון הנייד. כשאתר לא נראה טוב וקשה לפענח את התוכן שלו, הגולש הממוצע יוותר ויצא ממנו.

קידום אורגני – כל עוד האתר שלכם לא מקודם, מי שיגלוש בו הוא רק אנשים שתשלחו להם את הלינק לאתר באופן ישיר, כלומר הורים, חברים ומכרים. אולי סבתא תתלהב מאוד מהאתר, אבל כנראה שעבודה או התפתחות מקצועית פחות תגיע ממנו. לכן חשוב לקדם את האתר ברשת האינטרנט.

אז מה זה בעצם קידום?
קידום היא מילה נרדפת לנראות במרחב הדיגיטלי. באמצעות הקידום תוכלו להרחיב את מעגלי החשיפה שלכם ברשת, ולהגיע לקהל רחב וחדש, זה שאינכם מכירים ממילא. עבור אמנים, הקהל החדש הזה יכול להיות קהל מקצועי - אוצרים, אספנים, מנהלי גלריות וכו', או קהל מסחרי – אנשים חובבי אמנות שמחפשים גם לרכוש יצירות, לקיים ביקורי סטודיו, או לתמוך באמנות באופן כללי.

אז איך עושים את זה? התוכן באתר שלכם צריך להשתלב עם ביטויי מפתח מקצועיים שרלוונטיים לכם, לעשייה שלכם, ולשדה שבו אתם פועלים. שימו לב! הביטויים הללו צריכים להיות מותאמים לצרכי החיפוש הקונקרטיים של הגולש הממוצע. פעמים רבות אנו מקדמים את עצמנו לפי ביטויים שנראים לנו נכונים, אולם למעשה הקהל הרחב מחפש ביטויים אחרים לגמרי (למשל - "ציורי שמן למכירה". הייתם מעלים זאת בדעתכם?) אם לא תהיו במקומות הראשונים של גוגל על סמך החיפושים הללו, יהיה קשה מאוד למצוא אתכם. 

רוצים לבנות אתר אינטרנט, שהוא גם מקודם באופן אורגני ברשת, ומותאם בו בעת לשדה האמנות וכן לכם?
צרו קשר איתנו ונשמח לדבר.

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...