גלריות

אמנים לפי תחום

לחצו על הקישורים הבאים על מנת לראות רשימה מלאה של אמנים לפי תחום:

ציירים | צלמים | פסלים ואמני מיצב | אמנים רב תחומיים אמני וידאו וניו מדיה אמני הדפס ותחריט אמני פרפורמנס

בישראל פועלים מאות אמנים בתחומים מגוונים, החל מהמדיומים המסורתיים יותר  - ציור, פיסול, הדפס ותחריט, והחל מהמאה ה-20 גם צילום, והמשך באמנות העוסקת במדיה חדשה וכן אמנות פרפורמנס. בנוסף לכך, אמנים רבים גם מגדירים עצמם כאמנים רב תחומיים, ויוצרים עבודות במדיומים שונים אשר לעתים גם משתלבים יחדיו. בתי הספר לאמנות בישראל שמים דגש על אמנות רב תחומית מתוך ראייה הוליסטית של המעשה האמנותי, למעט ההתמקצעות בתחום הצילום אשר לרוב נלמד במחלקות נפרדות. לכן, בוגרי בתי הספר לאמנות בישראל שואבים השכלה וראייה אמנותית רחבה בטרם התמקצעו במדיום ובטכניקה הספציפית בהם הם עובדים. 

בנוסף לאמנים המקצועיים המופיעים כאן, חשוב לזכור שקיימים בישראל מאות אמנים בראשית דרכם - סטודנטים שלומדים כעת במוסדות גבוהים לאמנות, וכן אמנים אוטודידקטיים, צעירים ומבוגרים כאחד. מדובר באמנים כשרוניים אשר טרם צברו ניסיון מקצועי בתחום, בין אם על ידי ייצוג על ידי גלריה או השתתפות והצגה בתערוכות. כשרון, התמדה, התערות בשדה האמנות המקומי ושיווק נכון יסייעו לאמנים אלו להתפתח ולהצליח בתחום בישראל. 

שדה האמנות בישראל מתפתח לא רק בזכות האמנים המוכשרים הפועלים בו, אלא גם תודות לעוד בעלי מקצועות רבים בתחום: אוצרים בגלריות ומוזיאונים ואוצרים עצמאיים, מנהלי גלריות, מנהלי אוספים, מבקרי אמנות, כתבי אמנות, אנשי שיווק ויח"צ בתחום האמנות ועוד. גם אותם תמצאו באתר שלנו - לחצו כאן לקטגוריה המקצועית

 

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...