גלריות
ארז אוזן | Erez Uzan

ארז אוזן | Erez Uzan

רקע: ארז אוזן יליד 1988, בוגר תואר ראשון באמנות וחינוך במדרשה לאמנות מכללת בית ברל בהצטיינות בתחום העיוני ובתחום האמנות (2016), מנהל סדנת הפיסול במדרשה לאמנות. נולד וגדל במושב ניצני עוז, שם חי ועובד גם כיום.
  • אודות
  • תערוכות
  • עבודות נבחרות
  • קורות חיים
  • צור קשר
אודות

אני גר ויוצר במושב ניצני עוז- סביבה מושבית ,משפחתית וחקלאית שמספקת לי חומרי גלם רבים ברמה הרעיונית וברמה החומרית. אני יוצר בפיסול וציור, כאשר אחד הדברים שמובילים אותי בתהליך היצירה הוא שימוש בחומר וצבע כאמצעים ליצירת הקשרים בין העבודות. את הדימויים לציורים שלי אני בוחר מתוך תצלומים שאני מצלם בסביבתי הקרובה  ולעתים הדימויים עולים מתוך הזיכרון. כאשר מדובר בציור מתוך תצלום, התצלום מהווה נקודת התחלה בלבד ומשם הדימוי עובר אינטרפרטציה אישית בניסיון לייצר עולם מדומיין שמהדהד את התרבות בה אני חי מתוך יחס אמביוולנטי של הזדהות וביקורת. ציורי מביעים את הרצון להיות חלק מהחברה מחד ומאידך הרצון לפתח את היכולת להתבונן בפרספקטיבה רחבה יותר על מנת לשכלל את מנגנוני הביקורת.

הציורים מתארים סצנות מחיי היום יום ומהסביבה הלוקאלית- פעולות שגרתיות, אירועים משפחתיים\חברתיים , טבע דומם וחפצים "שוליים" שמכילים בתוכם זהות ישראלית הומוריסטית. דרך חפצים מסוימים אני מנסה להעביר את הסיפור האישי שלי ושל החברה בה אני חי ולייצר מעין תמונת מראה מוקצנת של החברה הישראלית והתרבות הישראלית. כמו את הציורים כך גם את האובייקטים הפיסוליים אני "מלקט" מסביבתי הקרובה. אני אוסף חומרי גלם לא קונבנציונאליים שמהווים לי אתגר במהלך הפיסולי והזדמנות לחקור ולמצוא פתרונות אסתטיים. חלק מהאובייקטים הם חפצים שאני מוצא בפינות הזבל, חפצים תעשייתיים שעוברים טיפול ומקבלים חיים מחדש אחרי שנזרקו. אופן הטיפול באובייקטים בדומה לציורים נעשה בשכבות ובהדרגתיות. העבודה בשני המדיה נעשית במקביל וזוהי נקודה עקרונית עבורי, שכן מתוך כך נוצרים בתהליך העבודה חיבורים של צבע, צורה ונרטיב, אשר מזינים את הקשרים בין הציורים לפסלים.

פרטי התקשרות:
054-6386892
מייל: erezuzan@gmail.com

 

תערוכות
תערוכה קבוצתית חדשה בגלריית המדרשה, הירקון 19.
04/01/2018 - 10/02/2018
עבודות נבחרות

קורות חיים
צור קשר
  • ...Loading...
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...