גלריות
גיא נלבנד | Guy Nelvand

גיא נלבנד | Guy Nelvand

רקע: צייר יליד ארמניה, למד באוניברסיטה הממלכתית הפוליטכנית וכן בבית ספר האקדמי לאמנות בארבן, ארמניה. מתמחה בטכניקות ציור שונות ובעבודה עם חומרים שונים ביניהם עיפרון, פחם, צבעי מים, צבעי שמן, אקריל ואייר בראש. את ציוריו יוצר נלבנד בסגנון ריאליזם רומנטי, כשהוא משלב בין רישום קלאסי מדוייק והקפדה על צורה, יחד עם שימוש במגוון רחב של צבעים עזים. ציוריו בתמות השונות (דיוקנאות, ציורי נוף, טבע דומם וכו') מבטאים את הרבגוניות, השמחה והאופטימיות שבחיים. נלבנד מתמחה בציורים על שטחים גדולים ויוצר ציורי קיר לפי הזמנה, וכן מלמד שיעורי ציור באופן פרטי.
  • אודות
  • תערוכות
  • עבודות נבחרות
  • קורות חיים
  • צור קשר
אודות

גיא נלבנד | Guy Nelvand

צייר יליד ארמניה, למד בית הספר לציור ע"ש קודז'ויאן, באוניברסיטה הממלכתית הפוליטכנית וכן בבית ספר האקדמי לאמנות בארבן, ארמניה. נלבנד מתמחה בטכניקות ציור שונות, בין היתר בציור בעיפרון, בפחם, בצבעי מים, בצבעי שמן, בצבעי אקריליק ובאייר בראש. מנעד הציורים שלו מגוון וכולל דיוקנאות, ציורי נוף, ציורי טבע דומם ועוד. כמו כן, נלבנד מתמחה בציורים על שטחים גדולים, ומצייר ציורי קיר בהזמנה מיוחדת עבור בתים, בתי עסק, תיאטראות וכדומה. 

נלבנד יוצר מתוך העקרון לפיו אמנות נועדה ליצור תחושות חיוביות הקשורות בשמחה, חיים ואושר. הוא מאמין באמנות אשר חופשיה מכל מסגרת או מגבלה, ובכוחה הרוחני להשפיע על התפתחותו של המין האנושי ועל יחסיו ההרמוניים עם הטבע. בהתאם לכך, הוא מצייר בסגנון ריאליזם רומנטי, אשר משלב בין רישום קלאסי בטכניקה מרשימה, ובין החיות הנובעת משימוש במגוון צבעים. באופן זה, ציוריו מבטאים את רבגוניות החיים ואת האופטימיות שבקבלתם כמות שהם, אך שומרים על דיוק וצורה. לנלבנד חשוב להביע את השקפותיו ורגשותיו מבעד לציוריו, מתוך תקווה שהצופה המביט בהם יבין את עמדתו.

נלבנד הציג תערוכות בישראל, ארמניה, אוסטריה וניו-יורק, וכן זכה בפרס Celeste בשנת 2009. בנוסף, עבודות משמעותיות שלו נמצאות במוזיאון מצדה, מלון "רימונים" בירושלים ומלונות נוספים ארה"ב, וכן בכנסיות שונות ברחבי ישראל. הוא ממשיך ליצור ציורי קיר על פי הזמנה, וכן מלמד ציור באופן פרטי. 

פרטים ליצירת קשר:
טלפון - 
0528697224
דוא"ל - 
guy.nelvand@gmail.com
אינסטגרם - @guynelvand

תערוכות
עבודות נבחרות

קורות חיים

השכלה:
1967-1972  בית ספר לציור ע"ש קודז'ויאן, ארבן, ארמניה. 
1977-1981  אוניברסיטה ממלכתית פוליטכנית, ארבן, ארמניה. 
1987-1990 בית ספר האקדמי לאומנות, ארבן, ארמניה.

תערוכות:
תערוכות קבוצתיות - 
2009  התערוכה השנתית של פרס Celeste
2008  גלריה "AGORA", ניו-יורק
2005  מרכז המבקרים מצדה
2002  גלריה "AGORA", ניו-יורק
1972  מוזיאון אומנויות, ארבן, ארמניה
1968  אוסטריה, וינה


עבודות משמעותיות:

(על שטחים גדולים)
2011  מלון "רימונים" ירושלים
2005 מוזיאון מצדה
2003 בית מלון, פלורידה
2002 בית מלון "SLEEP IN", לוס-אנג'לס
1997-2000 כנסיות ומנזר בבית ג'אלה, בית סאחור, בבית לחם

צור קשר
  • ...Loading...
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...