גלריות
חבצלת נבו | Havazellet Nevo

חבצלת נבו | Havazellet Nevo

רקע: אמנית ניו מדיה ומדיה מעורבת, מתגוררת ויוצרת בכרמיאל. נבו יוצרת ציורים דיגיטליים המודפסים על קנבס, אשר משקפים את הכשרתה האמנותית: היא בוגרת לימודי צילום בקמרה אובסקורה, ובהמשך למדה גם גרפיקה ממוחשבת. היא יוצרת עבודות רב גוניות בעלות צבעוניות מתפרצת, אשר מתבססות לרוב על צילום - בין אם הצילום משמש להן השראה ברמת הרעיון או ממש בסיס לדימוי. נבו משלבת בין הריאליסטי לסוריאליסטי, ומניחה לצופה לפרש את התמונה כיד דמיונו הטובה עליו.
  • אודות
  • תערוכות
  • עבודות נבחרות
  • קורות חיים
  • צור קשר
אודות

חבצלת נבו | Havazellet Nevo

אמנית ניו מדיה ומדיה מעורבת, מתגוררת ויוצרת בכרמיאל. נבו יוצרת ציורים דיגיטליים המודפסים על קנבס, אשר משקפים את הכשרתה האמנותית: היא בוגרת לימודי צילום בקמרה אובסקורה, ובהמשך למדה גם גרפיקה ממוחשבת. נוסף לכך, נבו בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת חיפה, במסגרתו התמחתה גם בתולדות האמנות. 

נבו עוסקת בציור ובכתיבה מגיל צעיר, כאשר עבודותיה מוקדמות היו בסגנון 'מסורתי', באמצעות שימוש בצבעי שמן ואקריליק. כיום היא מציירת באמצעות תוכנות גרפיות, כאשר היא מנסה לבטא באמצעותן את ההשראה שהיא סופגת ממגוון סגנונות אמנותיים וכן מעולמה האישי. תהליך היצירה שלה הינו דינאמי, אינטנסיבי ורצוף דימויים, ובסופו מתקבלות עבודות רב גוניות בעלות צבעוניות מתפרצת. נבו מגלה עניין רב בהבעות הפנים האנושיות, בניסיון לפענח את מה שמסתתר מאחוריהן. הפנים מייצגות עבורה את הנעלם והמסתורי, ולכן רבות מעבודותיה הן למעשה עבודות פורטרט של דמויות מוכרות יותר או פחות.

חלק אינטגרלי מעבודותיה של נבו מתבסס על הצילום, הטכניקה אותה למדה באופן מקצועי, כאשר לעיתים הצילום מהווה רעיון עיקרי בלבד ולעיתים הוא ממש בסיס לעבודה. לצד זאת, נבו לא חוששת לקחת את עבודותיה גם למחוזות סוריאליסטיים. מטרתה ליצור ציוריים מקוריים, מיוחדים ושונים, ולכן היא עושה שימוש בכלל הכלים שמעמידות בפניה התוכנות הגרפיות, כאשר היא יוצרת שכבות על גבי שכבות עד לכלל יצירה שלמה. היא משאירה את הפרשנות לצופה עצמו, שרשאי להבין את עבודותיה לפי דמיונו ומחשבתו.

בנוסף לכך, נבו עוסקת בכתיבת סיפורים ושירה, ובשנת 2006 הוציאה את ספר הילדים הראשון שלה. 


פרטי יצירת קשר:
דוא"ל - havazelletnevo@gmail.com
טלפון - 0525346804

תערוכות
עבודות נבחרות

קורות חיים

השכלה:
1989-1991 לימודי צילום, מכללת קמרה אובסקורה
1995-1999 תואר ראשון באוניברסיטת חיפה, התמקדות בתולדות האמנות, סוציולוגיה, מדע המדינה ואנתרופולוגיה
1998-1999 לימודי קופירייטינג במכללת 'עבודי', בני ברק
2010-2011 לימודי גרפיקה ממוחשבת 

תעסוקה בתחום האמנות:
1985 - 1994: עבודות מזדמנות כעוזרת לאמנית ישראלית המתגוררת בפינלנד


צור קשר
  • ...Loading...
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...