גלריות
מיכל זינגר - אמנות למען בעלי חיים

מיכל זינגר - אמנות למען בעלי חיים

רקע: מיכל זינגר היא אמנית מוכרת מאד בקרב הקהילה הטבעונית ההולכת וגדלה במדינה. מיכל היא אחת הטבעוניות הראשונות, ונוהגת לתרום חלק מהכנסותיה מתחום האמנות לטובת רווחת בעלי החיים (בין היתר מיכל תורמת מהכנסותיה לחוות חופש המצילות בעלי חיים). מיכל לרוב מציירת בעלי חיים בטכניקות צבע מים מיוחדות, ואקריליק על קנבס.
  • אודות
  • תערוכות
  • עבודות נבחרות
  • קורות חיים
  • צור קשר
אודותמיכל מחוברת מאוד לבעלי חיים, מציירת בעיקר חתולים וגם דואגת להאכיל חתולי קהילה, ולאחרונה מציירת גם חיות משק שונות במטרה לתרום מרכישתן לחוות חופש והצלה.
מיכל עוסקת ביצירת איורים לספרי ילדים, כרטיסים טיפוליים, כרטיסי ברכה ,תמונות לילדים, קריקטורות, ועוד..
יצירות אמנות המביאות סיפורים לחיים בדרכים מלאות חיים ושובות לב. לא רק שהאיורים הללו מספקים חוויה משעשעת וחינוכית לצעירים אלא גם הנאה יצירתית שמשמחת ומרגשת  ילדים  ומבוגרים כאחד.
לכל מי שמחפש להכניס אווירת טבע מיוחדת  לביתו, אמנות שנוצרה על חומרים טבעיים היא התוספת המושלמת! מיכל יוצרת יצירות ייחודיות על חומרים מהטבע, מציור בעלי חיים על אבנים אבנים חיות ועד להענקת חיים חדשים לקליפות עצי אקליפטוס דקל ועוד,קרשים ופרוסות עץ. היצירות שלה יוצרות פינה של טבע ונשמה ומכניסות  יופי ועניין  לכל בית.
מחתולים  וארנבים ועד חיות בר כמו  שועל,עופר ,זברה,פיל,קוף טיגריס ועוד, האמנית נלהבת ללכוד את היופי  של בעלי חיים באמצעות יצירות האמנות שלה. מיכל מסוגלת להחיות  בעדינות ואהבה את הנושאים שלה עם צבעי אקריליק  ולכה לשמירה.
ליצירות האמנות של מיכל יש סגנון ייחודי שכובש את הצופים ומדבר אל ליבם של אוהבי בעלי חיים בכל מקום.

במידה ואתם מעוניינים להנציח בעל חיים, מיכל היא האמנית המתאימה ביותר עבורכם.

כדי לצפות בעבודות של מיכל, אנא לחצו על "עבודות נבחרות" בדף זה למעלה. באפשרותכם ליצור קשר עם מיכל ע"י השארת פרטים בטופס בדף זה, או להתקשר לטל' מס' 072-334-1768.

לעדכונים שוטפים: https://www.facebook.com/IllustrationAndDrawing
אינסטגרם: https://www.instagram.com/michal.natureart/?hl=en

תערוכות
עבודות נבחרות

קורות חיים
צור קשר
  • ...Loading...
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...