גלריות
רויטל בן-אשר פרץ | Revital Ben-Asher Peretz

רויטל בן-אשר פרץ | Revital Ben-Asher Peretz

רקע: אוצרת עצמאית בעלת ניסיון באוצרות פרויקטים מוזיאליים וחברתיים, אשר גם מרצה על אמנות במוסדות רבים. אצרה תערוכות בין היתר במוזיאון פתח תקווה, ביתן הלנה רובינשטיין של מוזיאון תל אביב, בית בנימיני ועוד. דוברת משרד התיירות לאמנות פלסטית, ובקרוב תהיה חברת המדור לאמנות פלסטית של משרד התרבות. חברת דירקטוריון במוסדות תרבות ואמנות רבים, ומשמשת כשופטת בוועדות פרסים מטעם משרד התרבות וגופים נוספים.
  • אודות
  • תערוכות
  • עבודות נבחרות
  • קורות חיים
  • צור קשר
אודות

רויטל בן-אשר פרץ | Revital Ben-Asher Peretz

אוצרת עצמאית, בעלת נסיון באוצרות פרויקטים מוזיאליים וחברתיים, גם בפורמט קבוצתי. אצרה תערוכות בין היתר במוזיאון פתח תקווה לאמנות, בית בנימיני, ביתן הלנה רובינשטיין לאמנות בת זמננו, מוזיאון תל אביב, גלריה "שלוש" בת"א ועוד, כשעשייתה פורסמה במגוון מאמרים וקטלוגים. מייסדת בית ספר ללימודי אמנות למבוגרים בבית האמנים, ת"א, ולאורך השנים הרצתה בשנקר, בצלאל, בר אילן, אוניברסיטת ת"א, סמינר הקיבוצים, מכללת אורנים, ספיר, המדרשה לאמנות ובית בנימיני.

בן-אשר פרץ היא דוברת משרד התיירות לאמנות פלסטית, ובקרוב תהיה חברת המדור לאמנות פלסטית של משרד התרבות. היא חברת דירקטוריון במוסדות תרבות ואמנות רבים, ביניהם תיאטרון הקאמרי, המכון למחזאות ישראלית על שם חנוך לוין, האופרה הישראלית, בית האמנים ת"א, ועמותת הכוריאוגרפים. משמשת שופטת בוועדות פרסי אמנות, עיצוב ומחול של משרד התרבות, כאשר בעבר היתה חלק מוועדת השיפוט של יריד האמנות 'צבע טרי', וכן וועדת פרס שחקן ובמאי השנה בקאמרי. כמו כן היא שותפה בניסוח החזון התרבותי של העיר תל אביב-יפו, כשהיא חברת מועצת סיעת תל-אביב 1, חברה במועצה הציבורית של שביל העצמאות

פרטים ליצירת קשר: 
טלפון - 052-8798188
דוא"ל - Revitalb.a.p@gmail.com
דוא"ל עירייה - Revital_p@mail.tel-aviv.gov.il

תערוכות
תערוכות יחיד חדשות של כ-30 אמנים אומניות, בליווי האוצרותי של רויטל בן-אשר פרץ, המתקיימות בסטודיו שלה. התערוכות מציגות שלל עבודות במגוון טכניקות, כאשר המאפיין המאחד ביניהם הוא מורכבותו ויופיו של הגיל המתקדם.
27/05/2019 - 01/06/2019
תערוכה חדשה של האמן ולרי ביקובסקי, אמן אשר לא צמח מתוך עולם האמנות, אלא מהתבוננות בו. בתערוכה מציג ביקובסקי סדרת ציורים ורישומים, הבוחנים את נושא הזרות ומקום אינדיבידואליות האדם כחלק מהעולם הדימיוני שהוא יוצר.
04/07/2019 - 27/07/2019
עבודות נבחרות

קורות חיים
2019 - יועצת ראש העירייה לאמנות, תל-אביב-יפו
צור קשר
  • ...Loading...
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...