גלריות

אמנות לילדים

נועם רז | Noam Raz

נועם רז הוא אמן פלסטלינה אשר מעביר סדנאות פיסול בפלסטלינה לילדים בכל הגילאים. מאז שהחל את דרכו הוא העביר מאות סדנאות בכל רחבי הארץ, פרסם שמונה ספרים והצליח לייצר סקרנות ואהבה ליצירה בקרב הילדים.קרא עוד
בעלות שיחה רגילה *
שפת האמנות מלמדת חשיבה ביקורתית ביחס לעצמי וסביבה ולכן גם טמון בה הפוטנציאל לטיפוח מעורבות חברתית ושיקול דעת ערכי. זו שפה שמעודדת ומטפחת קשב, הבעה אישית והתמודדות רגשית עמוקה עם חוויות יומיומיות, אתגרים וקשיים שמזמנים החיים. אנחנו מאמינים שאמנות עכשווית אינה מיועדת אך ורק עבור קהל מבוגר ואינטלקטואלי. 

באמצעות חשיפה ליצירות אמנות ילדים יכולים ללמוד על אספקטים במציאות ובחוויה האנושית שלא באות לידי ביטוי בסביבה היומיומית ובתרבות פופולרית. ילדים תופסים את העולם באופן רגשי ועם  פחות הפרדות בין הרציונלי לאי רציונלי. הגישה שלהם לחשיבה מופשטת חופשית יותר ולכן הם קהל אידאלי ליצירות אמנות.

 חשיפת ילדים לשפת האמנות מעניקה לילדים כלים לשמר את החופש היצירתי הטבוע בהם אשר בדרך כלל  הולך ומצטמצם עם ההתבגרותם. לילדים קיימת היכולת לפרש ולחוות אמנות בדרכים חדשות ובלתי צפויות שלעתים קרובות מעוררות השראה בעצמן. אנו מזמינים אמנים שמאמינים בזיקה של יצירתם גם לילדים להציג את עבודותיהם בקטגוריה זו על מנת שהשיח אודות האמנות העכשווית יתרחב ויעשיר גם את עולם הילדים.
למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...