גלריות

הדפסה על זכוכית

שבח בן יהודה | SBY Color

בעל SBY Color - בן יהודה Art Matters, מרכז שירות עבור צלמים מקצועיים המציע שירותים שונים של פיתוח, הדפסה, הדבקה ומסגור. קרא עוד
0723385105
בעלות שיחה רגילה *

אלגנטית, פשוטה ועמידה. הדפסה על זכוכית היא דרך נפלאה להפוך כל תמונה ליצירת אמנות. 
ב-SBY דוגלים באיכות ועמידה בסטנדרטים גבוהים. על כן, כל הדפסה על זכוכית עוברת תהליך בקרה הכולל סדרת טסטים וניהול צבע קפדני, המרת פרופילי צבע ייעודים ועיבוד תמונה המתאים לסוג הזכוכית. כל זאת מבלי לפגוע בדימוי המוצג - הזכוכית מונעת שחיקה ובלאי של הדימוי. 
בעת הדפסה על זכוכית אנו מציעים ללקוח ליטוש קנים, קידוח חורים אשר מסייעים בתלייה וחיסום הזכוכית, הכל תחת תו התקן הישראלי. בנוסף לכך, כחלק מאמונתנו בליווי הלקוח, יש באפשרותכם לאשר טסט הדפסה אחד, ובכך לקחת חלק בתהליך יצירת הדימוי על גבי הזכוכית.
את הדימוי המודפס על הזכוכית ניתן גם למסגר בתוך וויטרינה מעץ טבעי (מסגרת TV). בעזרת מסגרת פרספרטו שקופה, הדימוי נתלה כמרחף בחלל הוויטרינה, המשווה לתמונה עומק נוסף ותחושת ציפה.
מרבית העסקים הפועלים כיום בתחום הדפסה על זכוכית הם מפעלי זכוכית או בתי דפוס, ללא ידע או הבנה מעמיקה בצילום. 

היום רווחת אפשרות ההדפסה של דימויים על חומרים קשיחים, יציבים ועמידים, אשר הופכים את הדימוי לאובייקט יוצא דופן. בין כל החומרים הקשיחים הללו בולטת הזכוכית כחומר מודרני ויוקרתי, אשר מעניק לתמונה המודפסת על גביו ברק וחדות. בשל עמידות הזכוכית, היא אידיאלית עבור הדפסה של עבודות שנועדו למרחבים ציבוריים או חיצוניים שפוטנציאל השחיקה בהם גדול יותר. 

ההדפסה על זכוכית נעשית בטכנוולגיה מתקדמת ובאמצעות מדפסות מיוחדות, כאשר באמצעות המרת צבע מקצועית וקפדנית נוכל להשיג הדפסה של הדימוי בצבעים רווים, עזים וחדים. בנוסף, ניתן לשלוט על מידת השקיפות של הזכוכית עצמה, ולבחור האם נרצה שהדימוי יופיע באטימות מוחלטת או שנרצה שאור יעבור דרכו ודרך הזכוכית. 

הגמישות של הדפסה דיגיטלית על זכוכית פותחת עולם חדש של אפשרויות, יתרונות משכנעים עבור קהל יעד של אדריכלים, אמנים ומעצבים. כיום קיימת טכנולוגיה מתקדמת ביותר המאפשרת מספר שיטות להדפסה דיגיטלית:

שיטת הדפסת המסך (Screen Print) היא למעשה טכניקה מסורתית אשר קיימת בשוק עשורים רבים. הדפסת המסך מתאימה הן למשטחים פנימיים והן לחיצוניים, ובעלת עמידות רבה. שיטה זו משתמשת בשבלונות ובמסך רשת כדי ליצור את העיצוב. בתחילת התהליך, דיו מופץ על גבי המסך עם מגב; בעוד השבלונות חוסמות אזורים מסוימים של הזכוכית, ומשאירים אחרים פתוחים כדי לאפשר את כניסת הדיו. התוצאה היא תמונה איכותית בעלת אלמנט עיצובי. הדפסת מסך על גבי זכוכית מוגבלת לארבעה צבעים לכל היותר מכיוון שכל צבע דורש זמן התקנה והכנה ארוכים וכן עלויות גבוהות. אף על פי כן, הדפסת המסך הינה אידיאלית עבור כמות הדפסה גבוהה ומושלמת לעסקים או אינדיבידואליים המשתמשים בזכוכית עבור פונקציות מסחריות ותעשייתיות.


שיטת הדפסה נוספת היא הדפסה באמצעות קרני UV, ודפוס קרמי דיגיטלי. טכנולוגיית דפוס דיגיטלי UV משתמשת בדיו אורגני מעסיקה אור אולטרה סגול כדי לייבש את הדיו על גבי על משטח הזכוכית. בניגוד לשיטת הדפסת המסך טכנולוגיה זו מאפשרת שילובי צבעים ללא הגבלה והינה שיטה מהירה וחסכונית להדפסת תמונות באיכות גבוהה. 

כמו כן, הדפסה דיגיטלית קרמית על זכוכית אך היא שונה מזו של UV דיגיטלי. עם דפוס קרמי דיגיטלי, הדיו מכיל ננו חלקיקים של זכוכית מעורבבים עם פיגמנטים צבעוניים והם מתמזגים לתוך הזכוכית לאחר ההדפסה, כך הדיו הופך לחלק בלתי נפרד מהזכוכית. הדפסה דיגיטלית קרמית מציעה הזדמנויות רחבות כגון גמישות עיצובית ללא הגבלה, וכן היכולת לשלב את היצירתיות עם פונקציונליות גבוהה עבור יישומי עיצוב בכל קנה מידה. בנוסף לכך עלויות ההתקנה נמוכות ומהירות, וטכנולוגיה חדשנית זו היא דרך מצוינת לשלב צבע וסגנון חיים עבור הדפסה מותאמת אישית. יתרון נוסף של הטכנולוגיה הדיגיטלית הקרמית היא היכולת לייצר מוצרים ייחודיים שיכולים לשלב אפקטים טבעיים, עם לוח צבעים בלתי מוגבל.

על מנת להדפיס על זכוכית רצוי לפנות לבית מלאכה מקצועי ומנוסה, אשר בעל מומחיות בהדפסה על חומרים קשיחים. בנוסף, במקרים רבים בית המלאכה המדפיס על זכוכית יכול לספק גם אלמנטים לתליית העבודה בחלל, כך שאפשר לפנות אליו עם דימוי בלבד ולשוב עם אובייקט אמנותי ייחודי ומוכן להצבה. 


שאלות נפוצות:

1. מה הם הנושאים המודפסים בדרך כלל על זכוכית?

נופים ומונומנטים, ציורים ויצירות אמנות, בעלי חיים, טבע וחיות בר, דמויות מפורסמות,דפוסים ודמויות מופשטות. מדיום זה מקנה ללקוח מרחב אדיר של אפשרויות הן בתוכן והן בטכניקה.

2. מה כדאי להדפיס על הזכוכית אותה ארצה לתלות בסלון?

תמונות מודרניות בשחור ולבן של ערים, גרפיקה מינימליסטית או תמונות של דמויות מפורסמות יתאימו באופן מושלם לסלון המודרני.

3. מה הם היתרונות בהדפסה על זכוכית?

איכות הדפסה גבוהה, המאפשרת לשמור גם את הפרטים הקטנים ביותר של התמונה. הזכוכית עמידה אותה ניתן לנקות עם חומרים כימיים שונים. זו יצירת אמנות שנשארת שנים ואינה מתקלה! כמו כן, צילום המודפס על זכוכית עמיד לאור השמש או לכלוך, כך הגרפיקה לא תהרס לאורך השנים.


למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...