גלריות

הדפסה על עץ

מיכל זינגר - אמנות למען בעלי חיים

מיכל זינגר היא אמנית מוכרת מאד בקרב הקהילה הטבעונית ההולכת וגדלה במדינה. מיכל היא אחת הטבעוניות הראשונות, ונוהגת לתרום חלק מהכנסותיה מתחום האמנות לטובת רווחת בעלי החיים (בין היתר מיכל תורמת מהכנסותיה לחוות חופש המצילות בעלי חיים). מיכל לרוב מציירת בעלי חיים בטכניקות צבע מים מיוחדות, ואקריליק על קנבס.קרא עוד
072-334-1768
בעלות שיחה רגילה *

שבח בן יהודה | SBY Color

בעל SBY Color - בן יהודה Art Matters, מרכז שירות עבור צלמים מקצועיים המציע שירותים שונים של פיתוח, הדפסה, הדבקה ומסגור. קרא עוד
0723385105
בעלות שיחה רגילה *

עץ הוא חומר טבעי, אשר יוצר תחושת חום וביתיות. הדפסה על גבי לוח עץ נותנת לדימוי מוחשיות נפלאה, ויוצרת דימוי חדש וייחודי בשל הטקסטורה המקורית של העץ. 
אצלנו ב-SBY ניתן לבחור מגוון רחב של סוגי עץ כמו צפצפה, למי אורן, לבוד, OSB, HDF, MDF, בוצ'ר ועוד. לא מכירים את סוגי העץ השונים? אצלנו תוכלו להכיר את כולם: 
עץ הצפצפה הוא לוח עשוי שכבות של פורניר שבניהן עץ אוורירי ומשמש לעץ הטוב ביותר להדפסה. מצד אחד עץ הצפצפה חלק וישר, ומצד שני יש לו טקסטורה מעניינת אשר מעבירה את תחושת העץ. בדומה לצפצפה, למי אורן הוא בעל מראה קלאסי ומעצים את תחושת העץ הטבעי המשתקפת מהתמונה. זמין רק בהזמנה של פלטה שלמה. עץ לבוד (סנדוויץ') הוא לוח עץ תעשייתי בעל חוזק ואחידות צבעונית. בדומה ללוח הצפצפה, גם לוח הלבוד הוא חומר גלם מצוין להדפסה, בייחוד כאשר שכבתו העליונה היא צפצפה או לבנה. התוצאה המתקבלת בהחלט מרשימה ושופעת יוקרה.

OSB הוא בעצם לוח גדילי עץ ערוכים, המיוצר משבבי עץ הספוגים בשרף, אשר מונחים בכיוונים שונים ומודבקים זה לזה. מראה לוח זה הוא גס אך הוא עמיד וחזק. הדימוי אשר מודפס על גבי לוח OSB מקבל פנים חדשים ומעניינים.

HDF ו-MDF הם לוחות דחוסים אשר מיוצרים מאבקת עץ מעורבבת עם שרפים. לוח ה-HDF מגיע בצבעים שונים ואצלנו ניתן למצוא אותו לרוב בצבעי שחור ואפור, שנותנים לדימוי מראה מסקרן, בעוד שלוח ה-MDF מגיע בגווני חום והוא יותר קל לצביעה. 

מבין החומרים הקשיחים שניתן להדפיס עליהם תמונות ודימויים, עץ הוא החומר הטבעי ביותר, שיציבותו ואיכותו אינן מוטלות בספק. רהיטים ואובייקטים מעץ משרים חמימות בחלל, וכך גם כשאנו מדפיסים אמנות על עץ, נוצר אובייקט מיוחד שממזג בין הטקסטורה האותנטית של מצע העץ ובין הדימוי.

ישנם מגוון סוגי עץ שניתן להדפיס עליהם, החל מעצים במראה מחוספס יותר ודרך עצים תעשייתיים. בכל מקרה מדובר בחומר עמיד שיכול להישמר שנים. על מנת להדפיס על עץ יש להיוועץ במומחים בעלי נסיון, ולהיעזר בנסיונם לגבי ההתאמה הספציפית בין סוג העץ ובין הדימוי שנרצה להדפיס עליו. 

למידע נוסף, מלאו טופס זה!
:
:
:
...Loading...